LBK BESTYRELSE    

Formand
Morten Lyngø
42365232
ml@aliga.dk

Kasserer
Jørgen Ankjær
25469094
ankjaer@stofanet.dk

Sponsoransv. m.m.
Ole Ingby
61790179
oingby@outlook.dk

 

USU-repræsentant
Carina Gade
40629163
carina.gade@gmail.com

 

Bestyrelsesmedlem
Casper Olsen
28349689
Casperolsen999@hotmail.dk

 

Bestyrelsesmedlem
Torben haudrup
96302268
haudrup@gmail.com

 

SSU-bestyrelsesmedlem
Lars Skov
40404970
lsskov@yahoo.dk

   
     
 USU, ungdomsspilleudvalget    

 

Formand
Carina Gade
61788336
carina.gade@gmail.com

 

USU medlem
Lene Milwertz
60868794
lene_milwertz@hotmail.com

 

USU medlem/træner
Gitte Paulsen
40284147
gitte0412@gmail.com

 

USU-medlem
Jakob Præstgaard Jensen
60867398
abjpj@stofanet.dk

 

USU-medlem
Susanne Wittenbjerg
26856041
sufle@mail.dk

 
     
SSU, seniorspilleudvalget    

SSU-formand
Lars Skov
40404970
lsskov@yahoo.dk

 

SSU-medlem
Torben Haudrup
96302268
haudrup@gmail.com

 

SSU-medlem
Claus Hansen
21401116
chbronco@live.dk

     
Revisorer    

Revisor
Roeland Løfberg
22757151
rovl@rn.dk

 

Revisorsuppleant
Carina Gade
61788336
carina.gade@gmail.com

 
Administrativt "personale"    

 

Medlemsregistrering, kontingentopkrævning, webmaster
Kurt Jeppesen
61788336
infolindholm@gmail.com

Boldansvarlig
Claus Hansen
21401116
chbronco@live.dk

 

Sponsorer - Sub

SparNord webbanner.jpg

coolshop banner
KLIK PÅ BANNER OG KØB IND

sponsors1

FC beton  RSL Logo 1   sponsorer4  CM transport. Logo Haugaard maskinfabrik logo